Foppapedretti Wózek 3w1 iwood jeans granatowy - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Foppapedretti
  • Kategoria: Wózki wielofunkcyjne

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy przeznaczony dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to nieprzeciętny dobór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż wyłącznie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to praktyczne rozwiązania, znakomity design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

zastosowana w wózku postępowa rama została tak zaprojektowana, by zapewnić nieskomplikowane przemieszczanie się z wózkiem i komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu gwarantuje najwyższy komfort, a także wygodę dla dziecka.

Gondola dedykowany od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Zaopatrzony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

regulowane zadaszenie i zdejmowaną osłonę. Użyteczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest dedykowana do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest przystępna do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z dostosowywanym podnóżkiem.

regulowane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Dostosowywany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze nienaturalnej skóry, dostosowywana. W pakiecie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko asygnowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyekwipowany w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być używany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

zaopatrzony w komfortowy dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W komplecie praktyczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne